FirmaSme mladá firma starajúca sa o vaše pohodlie pri pohybovaní sa na trhu nehnuteľností. Uvedomujeme si ako je tento trh zložitý po právnej aj orientačnej stránke. Chceme priniesť nový progresívny pohľad, kde nechceme a ani nebudeme zneužívať vysoký dopyt a malú ponuku. Držíme sa etického kódexu aby ste našli presne to čo hľadáte, bez toho aby sme sa vás snažili okradnúť a podviesť.Preto sme vytvorili spoločnosť, ktorá sa venuje okrem kúpy a prenájmu hotového majetku aj poskytovaniu komplexných služby na širokom poli nehnuteľností. Sme spoločnosť ponúkajúca nehnuteľnosti aj v Chorvátsku, ktoré sú zo strednodobého hľadiska najviac cenovo rastúcimi nehnuteľnosťami v Európe. Podľa odhadov v období rokov 2005 – 2010 ich cena zaznamená až štvornásobný rast.

Okrem toho rokujeme stále s ďalšími partnermi po celej Európe, aby sa naša ponuka rozšírila aj do iných investične zaujímavých lokalít. Tie na našich internetových stránkach nikdy nenájdete, prednosť majú naši klienti priamo u nás.

Venujeme sprostredkovaniu stavby domu, prípadne jeho rekonštrukcii. Zabezpečujeme predaj a prenájom všetkých druhov nehnuteľností na Slovensku.

Kde iný ponúkajú pridružené advokátske kancelárie my ponúkame vlastného advokáta a finančného poradcu, ktorí sa budú venovať len vašim záležitostiam. Vybavíme pre vás hypotéku ako aj stavebné povolenie.

Sme rovnako schopný ponúknuť vám služby v každej oblasti práva, či už obchodného alebo pracovného. Pretože neznalosť práva neospravedlňuje.

Ponúkame stavbu domu na kľúč, ktorá je zabezpečená ľuďmi, ktorí majú v obore stavby nízkonákladových domov na kľúč dlhoročné skúsenosti a za ktorými stoji niekoľko desiatok úspešných projektov.© Copio, s r.o., 2009-2010