Ponuka realít

Sídlo na malebnom vidieku

P8180076.JPG

Súbor budov vrátane pozemku v nádhernom prostredí Oravy s potenciálom na vybudovanie penziónu, alebo regionálneho agroturistického centra.

Zoskupenie budov nachádzajúce sa v rozvíjajúcom sa Žilinskom kraji, v meste Oravský Podzámok. Stavba sa nachádza neďaleko ľavého brehu rieky Oravy, s výhľadom na nádherný Oravský zámok. K nehnuteľnosti vedie asfaltová cesta, ktorá sa napája na hlavnú cestu a novovybudovaný obchvat. Na dohľad sa nachádza lyžiarsky vlek.

Cena: 
258 912€
Mesto: 
Oravský Podzámok

Chata

P3060057.JPG

Samostatne stojaci víkendový dom, v obci Holíč, neďaleko českých a rakúskych hraníc, 8 km od skalickej vinohradníckej oblasti, 2 izby, kuchyňa, suché WC vonku, voda privedená dovnútra, plynová a kanalizačná prípojka, neobývateľné podkrovie s možnosťou dostavby na izby, v záhrade ovocné stromy

Cena: 
0€
Mesto: 
Holíč

rodinný dom pri malackách

P3110408.JPG

Starší rodinný dom v obci Kostolište, neďaleko Malaciek.Dom sa nachádza v tichej časti obce, pár minút autom od Okresného mesta.V RD sú tri izby, drevené okná s drevenými roletami. Dom nie je podsklenený.Strecha rekonštruovaná v r. 2009. Možnosť pristavať garáž.Vo dvore je letná kuchyňa napojená na vodu, elektriku a plyn.Veľkou výhodou je zadný pozemok prístupný z ulice s možnosťou následného rozdelenia a jeho predaja pod ďalší RD.

Cena: 
59 000€
Mesto: 
Kostolište

Záhrada v prekrásnej lokalite

P3300242.JPG

Zahrada s chatou sa nachádza v tichej lokalite zahradkárskej chatovej oblasti Kunova.Oblasť sa nachádza neďaleko mesta Senica, ktoré má silnú občiansku vybavenosť.  Chata má elektrickú prípojku a vlastný sklep. Na pozemku sa nachádza množstvo ovocných drevín. Čistý vzduch, prekrásna príroda a blízkosť mesta robí z oblasti vyhľadávané miesto oddychu. VEĽMI VHODNÉ PRE LETNÉ RELAXOVANIE PO PRÁCI A V SÚLADE S PRÍRODOU! 

Cena: 
10 000€
Mesto: 
Kunov

Polyfunkčný objekt s priestraným bytom

P1110024.JPG

Polyfunkčný objekt sa nachádza v centre okresného mesta Skalica, na jeho najrušnejšej ulici. Rýchlo sa rozrastajúce mesto v súčastnosti orientuje všetky svoje aktivity práve do okolia tejto ulice. Spodné poodlažie objektu je prispôsobené obchodnej prevádzke, podkrovie slúži ako byt s nadštandartnou rozlohou.

Cena: 
498 000€
Mesto: 
Skalica

BYT EXTRA VHODNÝ PRE MLADÉ RODINY

P1280069.JPG

Trojizbový byt v tichej časti mesta Holíč. Byt má veľmi dobrú dostupnosťou od občianskej vybavenosti. V okolí sa nachádza obchodné centrum, materská škôlka a autobusové zastávky do všetkých okolných miest.V tesnej blízkosti bytového domu sa nachádza detské ihrisko a s nanovo vybudovanými preliezkami.Byt je vhodný pre mladé rodiny s malým dieťaťom.

Cena: 
37 000€
Mesto: 
Holíč


© Copio, s r.o., 2009-2010