Stavba

Ponúkame Vám NOVÝ model realitného biznisu! Pretože nechceme aby ste sami robili čokoľvek, iba sedeli a vychutnali si pohodlnejšie bývanie.

Naša spoločnosť poskytuje komplexné poradenstvo a služby nielen v oblasti nákupu a prenájmu nehnuteľnosti ako iné slovenské realitné kancelárie. My Vám ponúkame svoje služby aj v prípade, ak sa rozhodnete postaviť svoj dom na zelenej lúke.

Isto nám dáte za pravdu, že nie vždy sa oplatí kúpiť už postavený dom. Či už to je z dôvodu ceny, alebo pre náročnosť vašich požiadaviek. Rovnako poskytujeme sprostredkovanie služieb spojených s rekonštrukciou vašich domovov.

Chceme vás ušetriť stresu a chodenia po rôznych firmách a zhromažďovania informácii o tom čo všetko treba pri stavbe domu vybaviť. Len tak pre zaujímavosť sa opýtajte skupinky živnostníkov čo susedovi stavajú dom, či majú aj doklad na splnenie podmienok zákona č. 94/2004 Z.z.

Všetky vaše podmienky zabezpečujeme prostredníctvom ďalších úspešných a kvalitných firiem, s ktorými máme rozvinuté zmluvné vzťahy. A práve tento spôsob umožňuje neustálu flexibilitu a rýchlosť na trhu s nehnuteľnosťami. Je to hlavne pretože sa dokážeme rozhodovať podľa vašich požiadaviek a nie sme obmedzení ako samotné stavebné firmy svojimi ziskami.

Zakúpime pre vás pozemok, vybavíme všetky právne záležitosti, nájdeme stavebnú firmu, ktorá najlepšie splní vaše požiadavky, kolaudujeme, zrekonštruujeme. A to rýchlo ako to len pôjde, aby ste vychutnali svoje pohodlnejšie bývanie.

Jednoducho meníme vašu realitu.© Copio, s r.o., 2009-2010